1

Naše služby

Agentúra VaV Slovakia, s.r.o. – VratenieDani.sk v spolupráci s Taxback.com poskytuje globálne daňové služby pre občanov pracujúcich v zahraničí  a lokálne služby či účtovnícku expertízu pre rezidentov v ich rodnej krajine.

Pracovali ste vo Veľkej Británii (UK)? Ak ste pracovali vo Veľkej Británii ako pracovník v stavebníctve, živnostník, alebo klasický PAYE pracovník „zamestnanec“, vieme Vám pomôcť získať Vaše dane späť. Poskytujeme tiež služby ešte pred odchodom do Veľkej Británie, poradíme Vám pri vybavovaní National Insurance Numbers a taktiež s vrátením National Insurance.

Pracovali ste v USA? Vieme Vám pomôcť získať Vaše dane späť, poskytujeme daňové služby držiteľom Zelenej karty, a non-rezidentov s J, F, Q, O, P, a H vízami. Tiež Vám vieme pomôcť s daňami z predchádzajúcich období a daňovým nedoplatkom.

Pracovali ste v Austrálii? Ponúkame Vám daňové poradenstvo pre študentov a ľudí pracujúcich cez prázdniny. Taktiež poskytujeme služby refundácie daní (superannuation) a vieme pomôcť so získaním daňového čísla (TFN).

Pracovali ste v Írsku? Refundácie poskytujeme stavbárom, živnostníkom a štandardným PAYE pracovníkom. Tiež poskytujeme daňové služby vzťahujúce sa k PRSI a refundáciám z nájmu.

Pracovali ste v Nemecku? Pomôžeme Vám získať Vašu Refundáciu daní z príjmu z Nemecka a všetky Vám nevyplatené peniaze z pension insurance contributions ktoré ste mohli odvádzať.

Pracovali ste v Japonsku? Vieme Vám sprostredkovať vrátenie dane z príjmu, alebo čiastku na ktorú máte nárok Japonského penzijného fondu.
Poskytujeme taktiež služby vrátenia daní z príjmu z Rakúska, Belgicka, Kanady, Dánska, Gibraltáru, Guernsey, Holandska, Luxemburgska, Nového Zélandu , Nórska.

 

Pre získanie Vašich daní čo najjednoduchším spôsobom poskytujeme množstvo nových služieb:

 

Online Tracking System – v siedmych jazykoch: Každý náš zákazník získa osobné online tracking konto, pomocou ktorého môže krok za krokom sledovať priebeh vybavovania jeho žiadosti o refundáciu daní.

BEZPLATNÉ Online daňové kalkulácie: Použite naše BEZPLATNÉ online daňové kalkulačky pre jednoduché zistenie sumy, ktorú môžete získať späť z: Austrálie, Belgicka, Kanady, Nemecka, Holandska, Írska, Japonska, UK a USA.

Ak ste pracovali v Rakúsku, Dánsku, Gibraltári, Guernsey, Luxemburgsku, Novom Zélande alebo Nórsku, môžete získať BEZPLATNÚ daňovú kalkuláciu, ktorú Vám pošleme na email.

Maximálne Legálne Refundácie: Každé daňové priznanie, ktoré vyplníme je spracované legálne a v súlade so zákonom. Máme špeciálnych daňových agentov ako Certified Public Accountant Nick Kolligris a jeho tím v USA, či John Comino v pobočke v Sydney v Austrálii, ktorí podpisujú každé daňové priznanie, aby sa tak uistili, že žiadosť spĺňa všetky zákonné požiadavky. Naši daňoví experti taktiež kontrolujú možnosť získania všetkých benefitov, aby sme tak zabezpečili získanie maximálnej možnej legálnej refundácie.

Služby získania dokumentov: Sme si vedomý toho, že dokumenty môžete stratiť, respektíve ich vôbec neobdržať. Preto máme špeciálny document retrieval tím, ktorý vie zabezpečiť získanie duplikátov týchto dokumentov.

Daňové poradenstvo 24/7: Poskytujeme 24-hodinovú zákaznícku pomoc a poradenstvo. So zamestnancami Taxback.com môžete komunikovať po celom svete použitím Live Chat alebo Zľavnených tel čísiel.

Peniaze zasielané do celého sveta a vo Vašej mene: Vašu refundáciu môžete získať v: Eurách, US Dolároch, Austrálskych Dolároch, Britských Librách, Bulharských Levoch, Litovských Litas, Poľských Zlotých, Ruských Rubľoch, Slovenských Korunách, Rumunských Lei, Kanadských Dolároch, Juhoafrických Randoch, Českých Korunách, Novozélandských Dolároch, Lotyšských Lat, Ukrajinských Hryvna.

Jeden krok k daniam: Poskytneme Vám všetky daňové formuláre v jednom kompletnom balíčku. Môžete ich získať automaticky na Váš e-mail po online registrácií, môžte si ich stiahnuť z Vášho online účtu alebo Vám ich pošleme poštou.

End-to-End Service: Stačí, ak všetko ponecháte na nás. Skompletizujeme Vašu dokumentáciu, vyplníme daňové priznanie, odošleme ho na daňový úrad a refundáciu Vám pošleme spôsobom, ktorý Vám najviac vyhovuje. Samozrejme Vás budeme informovať o priebehu vybavovania Vašej žiadosti.

komentárov: 11
Rodičovský príspevok z At reakcia na: Naše služby
19.02.2017 16:13
Dobrý deň .. prosím Vás viete mi pomôcť s vybavením rodičovského príspevku z At ? Rodinné prídavky mi schvalili , len agentúra ,ktorá mi pomohla s prídavkami sa rodicakom nezaoberá.. za skorú odpoveď vopred ďakujem.. S pozdravom Špotákova
pomoc pri vybaveni problemu z rodinymi pridavkamy a ukoncenie zivnosti v Irsku reakcia na: Naše služby
23.03.2017 19:57
Dobry den prajem ,viete mi pomost pri vybaveni problemu z rodinymi pridavkamy ktore mi zastavili od Januara ,mam Irsku zivnos ako kamenar a ked ze ma hladal nejaky kontrolor na starej adrese kym som nasiel nove vhodne byvanie tak mi zastavil vyplacanie rodinych pridavkou na dieta ,stale mam Irsku zivnos a ked ze sme v EU tak pracu vykonavam aj v inych krajinach EU co je v prave so zakonom ked fakturujem na Irsky bisnis ucet ,zastavili mi tam aj dohodnutu davku zo socialky co mi schvalili na zaklade toho ze som zacal podnikat ako vedeny na urade .Za takych okolnosti som sa dostal do financnych problemou nakolko platim vsetke poplatky na auto a do teraz aj byvanie ,ked ze uz nemam nic tak som prisiel teraz zase o dom ,rozhodol som sa to tam ukoncit a otvorit si zivnost na Slovensku ,nakolko manzelka pracuje v Rakusku tak by som dal nech pobera rodine ona ale som bezmocny z vybavovanim nakolko neviem az tak dobre Anglicky tak neviem ako dalej za pomoc Vam Dakujem
Rodičovský príspevok z AT reakcia na: Naše služby
05.11.2017 20:56
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či mi viete pomôcť s vybaveným rodičovského príspevku v AT. Rodinné prídavky v AT poberáme na dve deti. Mladšia dcéra má 15 mesiacov a teraz sme sa dozvedeli, že máme na ňu nárok aj na rodičovský príspevok. Viete nám s týmto pomôcť? Ďakujeme
ERVICES reakcia na: Naše služby
07.03.2020 3:01
Cool stuff…thanks for the post. star wars commander cody
Thank you! reakcia na: Naše služby
10.04.2020 5:27
electrical contractors north shore: People are looking forward to your services. Great responses, Thanks for updating.
Great services reakcia na: Naše služby
04.05.2020 20:00
Looking forward to watching these all be in effect! House Painter
FantasticServices reakcia na: Naše služby
13.05.2020 20:35
You offer great services, thank you! Painting Company
Mario Lacasse reakcia na: Naše služby
07.08.2020 16:30
I want to take a moment to thanks everyone for their contribution. Mario from www.familytreeservicema.com
malkovich reakcia na: Naše služby
22.09.2020 17:26
I enjoyed over read your post. He has nice information, I got good ideas from this post. router login
Tax services reakcia na: Naše služby
26.10.2020 6:17
I will share this with friends who might need your services annually. https://www.maggardlaserart.com/new-designs/
Tax reakcia na: Naše služby
26.10.2020 6:19
Sometimes I find it hard compute so I might need some help. engraved granite monuments