Napíš riaditeľovi

Milí klienti a študenti VaV. Pomôžte nám byť lepšími!

 

Dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi mi neustále potvrdzujú, že k tomu, aby naša spoločnosť stále napredovala a bola úspešná, je nevyhnutné počúvať názory svojich klientov. V našej spoločnosti si veľmi vážime a rešpektujeme každý Váš názor alebo postoj. Chcem vedieť, čo si o nás myslíte, aké máte skúsenosti s našimi službami a prácou našich zamestnancov. Budem rád, ak mi pomôžete v snahe naďalej vylepšovať a zefektívňovať naše služby, aby boli stále kvalitnejšie, lacnejšie a jedinečné. Privítam akékoľvek podnety a nápady z vašej strany. Najzaujímavejšie podnety a dôležité upozornenia určite oceníme.

 

S úctou

Ing. Jaroslav Výboštek
riaditeľ spoločnosti VaV

 

 

Formulár, v ktorom budete prezentovať svoje názory a postoje, je anonymný. Ak sa však chcete zapojiť do koncoročného žrebovania o hodnotné ceny, je potrebné, aby ste uviedli svoje kontaktné údaje.

 

Meno a priezvisko: *
Emailová adresa: *
Telefónne číslo:
Mesto:
Miesto pre Váš názor: *

 

Vyplnením a odoslaním tohto formulára v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov udeľujem spoločnosti Agentúra VaV Slovakia, s.r.o. súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, bydlisko, dátum narodenia, telefónne číslo a e-mailová adresa uvedených v elektronickej prihláške za účelom spracovania prihlášky a spracovania databázy záujemcov o kurz. Súhlas je daný na dobu neurčitú a beriem na vedomie, že som oprávnený postupovať podľa § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. a tento súhlas písomne odvolať.