1

Doprava

Rýchla, bezpečná, pohodlná a lacná!

 

Nachádzate sa práve v časovej tiesni, potrebujete sa neočakávane rýchlo a bezpečne dostať na Slovensko zo zahraničia alebo idete práve na turnus a nemáte ani poňatia ako na to? V tom prípade je tu pre Vás agentúra VaV so svojimi zmluvnými prepravcami, ktorí Vás zavedú do Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska či Talianska.

 

Naši partneri nie sú na trhu žiadnymi nováčikmi a radi Vás bezpečne odvezú na akúkoľvek adresu v zahraničí priamo pred dvere vášho cieľa. Nezáleží na tom, či ste opatrovateľka, turista, elektrikár alebo študent...

 

Ceny našich prepravcov patria na Slovensku už dlhodobo k tým najvýhodnejším. Približný cenník si môžete prezrieť TU.

 

Ženám, ktorým zabezpečujeme prácu, vybavujeme v rámci nášho servisu aj prepravu od domu k domu. Táto služba je veľmi dôležitá najmä pre našich zahraničných klientov, vďaka čomu opatrovaná osoba neostane ani na chvíľu bez opatery. Viac o sprostredkovaní pracovných miest sa dozviete TU.

 

Preprava do NEMECKA a iných krajín

 

NEMECKO: Prepravca č. 1: 3x do týždňa

 

Tento prepravca je na trhu už od roku 2006 a prepravil už viac ako 5000 osôb. Jeho vozový park zahŕňa 13 vozidiel Mercedes - Benz Viano, ktoré sú 8-miestne a 3 vozidlá Kia Ceed.

 

Náš dopravca ponúka aj kvalitný servis, ktorý zahŕňa:

  • Bezplatné ubytovanie v prípade poruchy vozidla;
  • ADAC záchranný systém;
  • Telefonické avízo o čase príchodu k Vám;
  • Platný tlačený cestovný lístok a občerstvenie grátis je u nás samozrejmosťou;
  • Kniha želaní a sťažností k dispozícii v každom vozidle;
  • Možnosť rezervácie miesta vo vozidle podľa vlastného výberu.

 

Prepravca, ktorý vozí ľudí do Nemecka, vyzdvihuje svojich klientov v pondelok, štvrtok a v sobotu. V pondelok a štvrtok sú klienti prepravovaní do celého Nemecka a v sobotu len do jeho južnej časti, či do miest, ktoré začínajú svoje smerovacie číslo od 6 vrátane a vyššie.

 

Z Nemecka prepravca vozí klientov v utorok, piatok a nedeľu. V nedeľu opäť len z južnej časti Nemecka s PSČ začínajúcim 6 vrátane a vyššie.

Ďalšie trasy si môžete pozrieť TU.

 

Preprava do RAKÚSKA a iných krajín

 

RAKÚSKO: Prepravca č. 2: každý deň okrem soboty

 

Náš prepravca zo Spišskej Novej Vsi je na trhu už od roku 2000.

 

Ten prepravuje našich klientov každý deň okrem SOBOTY v rôznych časových reláciách. Náš partner disponuje širokým vozovým parkom značiek VW, Seat, Fiat, Škoda, ktoré sú 5, 6, 7, a 8-miestne. Dispečing je tu pre Vás aj cez víkendy od 8:00 do 20:00. Šoféri majú niekoľkoročné skúsenosti a väčšina z nich pracuje v spoločnosti od jej vzniku.

 

Približný cenník si môžete pozrieť TU.

 

Meno a priezvisko *
Email *
Telefónne číslo / Mobil  
Názov začiatočnej stanice *
Názov cieľovej stanice *

 

Vyplnením a odoslaním tohto formulára v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov udeľujem spoločnosti Agentúra VaV Slovakia, s.r.o. súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, bydlisko, dátum narodenia, telefónne číslo a e-mailová adresa uvedených v elektronickej prihláške za účelom spracovania prihlášky a spracovania databázy záujemcov o kurz. Súhlas je daný na dobu neurčitú a beriem na vedomie, že som oprávnený postupovať podľa § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. a tento súhlas písomne odvolať.