1

Preklady a tlmočenie VaV

Prekladateľskej činnosti sa v Jazykovej škole VaV venujeme už od roku 2005 a patríme medzi tri najvyťaženejšie agentúry. Našou špecializáciou sú najmä preklady z/do európskych jazykov. V prípade potreby sme schopní zabezpečiť expresné preklady do 4 hodín - samozrejme, v závislosti od jazyka a rozsahu textu - kdekoľvek na Slovensku. Vyberte si aj Vy z našej širokej ponuky úradných, neúradných alebo odborných prekladov z 11-tich cudzích jazykov aj s možnosťou zachovania grafickej úpravy.

 

Tlmočenie na profesionálnej úrovni je ďalšou službou Jazykovej školy VaV, ktorú môžete využiť kdekoľvek na Slovensku. Zabezpečíme Vám tlmočníka podľa presných požiadaviek na prednášky, rokovania či konferencie. Tlmočníci, ktorých sprostredkujeme sú odborníkmi v danej oblasti.

 

Ak oslovíte VaV garantujeme Vám nielen kvalitný preklad či tlmočnícke služby, ale aj zodpovedný a proklientský prístup. Vďaka našej flexibilite sa dokážeme prispôsobiť individuálnym požiadavkám klientov. Urobíme všetko pre Vašu spokojnosť!

 

Viac info na: www.prekladyvav.sk