1

Založenie s.r.o.

Spoločnosť s ručením obmedzeným je v dnešnej dobe najčastejšou formou podnikania. VaV Partners, s.r.o. Vám ponúka kvalitné služby našich skúsených právnikov v oblasti zakladania s.r.o. Ušetríte kopu času, svoje nervy, ale hlavne peniaze, pretože ak by ste si spoločnosť zakladali svojpomocne, zaplatili by ste o 100 € viac! Tak neváhajte a navštívte spoločnosť VaV Partners, s.r.o. K našim klientom pristupujeme férovo a zodpovedne a snažíme sa Vám vychádzať čo najviac v ústrety. Naša ponuka je skutočne široká.

 

Ponúkame

 

1. Kompletné založenie s.r.o. už od 249€,

kdekoľvek na Slovensku, kde jedinou Vašou úlohou je úradne overiť vypracované dokumenty. My na základe plnej moci vybavíme všetky náležitosti za Vás bez potreby osobného stretnutia. Službu kompletné založenie s.r.o. poskytujeme v rámci celého územia Slovenskej republiky.

img

 

2. Asistované založenie s.r.o. iba za 269€,

pri ktorom si klient sám vybavuje potrebné dokumenty zo živnostenského a daňového úradu.

 

3. Zmeny v s.r.o. už od 69€,

kde Vám vypracujeme celú potrebnú agendu a oznámime vami požadované zmeny príslušným orgánom. V prípade vykonávania viacerých zmien sa platí cena za najdrahšiu zmenu +10 Eur za každú ďalšiu zmenu.

 

4. Ready made s.r.o.

- v prípade, že potrebujete začať rýchlo podnikať a nechcete čakať na založenie novej s.r.o., sú ready-made spoločnosti pre Vás ideálne.

 

5. Virtuálne sídlo už od 9€ /mesačne

- pre začínajúcich ako aj pre zabehnutých podnikateľov na lukratívnej adrese v centre Prešova. Registračné sídlo bude uvedené ako vaša adresa v obchodnom registri, a zároveň to bude vaša poštová adresa, ktorú budete používať pre všetku firemnú korešpondenciu.

 

img

Spoločnosť V a V ponúka širokú škálu rôznych aktivít, ktoré môžete využiť aj Vy. Pôsobíme na trhu už 10 rokov a naše služby už využilo viac ako 25 000 klientov. Viac informácií o zakladaní s.r.o. nájdete na našej stránke www.zalozeniesrovav.sk

 

Služba Cena

Kompletné založenie

249 EUR (konečná cena vrátane súdneho poplatku)

(AKCIA ! - platí, ak si prenajmete u nás virtuálne sídlo min. na 1 rok)

299 EUR (konečná cena vrátane súdneho poplatku)

Asistované založenie

269 EUR (konečná cena vrátane súdneho poplatku)

 Zmeny v s.r.o.

od 69 EUR (vrátane súdneho poplatku)